SUPA24
Salón
Salón
Salón
294 000 €
(4 900 € / m²)
Venta
2
1
60 m²
Valkarin, Grad Poreč

dormitorio2
departamento60 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Poreč – Stan u prizemlju moderne novogradnje s liftom, blizu mora

Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Poreču, nadomak mora i u pješačkoj udaljenosti o...

Otro
Antigüedad de la oferta: 314días
Actualizado: 313días

Localidades

Valkarin, Grad Poreč
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

Diamond Realestate

Sanjin Bulešić