SUPA24
Salón
Salón
Salón
495 000 €
(4 381 € / m²)
Venta
4
2+
113 m²
Valkarin, Grad Poreč

dormitorio4
departamento113 m²
baños2+
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Poreč – prostran stan na atraktivnoj lokaciji, samo 500 m od mora!

Prostran stan na prvom katu moderne novogradnje smještene u mirnom obiteljskom nas...

Otro
Antigüedad de la oferta: 402días
Actualizado: 315días

Localidades

Valkarin, Grad Poreč
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

Diamond Realestate

Ured Poreč