SUPA24
Otro
Otro
Otro
550 000 €
(5 612 € / m²)
Venta
Atípico
1
98 m²
Nova cesta, Grad Opatija

dormitorioatypical
departamento98 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

OPATIJA, IČIĆI - Krásný prostorný apartmán s výhledem na moře Tento prostorný mezonetový byt se nachází ve druhém patře rezidenční budovy a nabízí dok...

Sin amueblar
Antigüedad de la oferta: 164días
Actualizado: 164días

Localidades

Nova cesta, Grad Opatija
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

Nemovitosti Chorvatsko s.r.o.

Ratko Turčić