SUPA24
Otro
Otro
Otro
165 000 €
(3 511 € / m²)
Venta
1
1
47 m²
Grad Omiš

dormitorio1
departamento47 m²
baños1
elevarNo
aparcamiento
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Predstavljamo rijetku priliku za kupnju potpuno novog apartmana na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Trogiru. Smješten u prizemlju moderne stambene ...

Otro
Antigüedad de la oferta: 1días
Actualizado: 1días

Localidades

Grad Omiš
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

Broker-Grupa d.o.o.

Broker agencija za nekretnine