SUPA24
Otro
Otro
Otro
345 000 €
(4 012 € / m²)
Venta
3
2+
86 m²
Grad Novigrad

dormitorio3
departamento86 m²
baños2+
elevarNo
aparcamiento
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Prodaje sestan u izgradnji, površine 86 m², smješten u prizemlju kuće s ukupno četiri stambene jedinice. Stan se prodaje po principu "ključ u ruke", u...

Otro
Antigüedad de la oferta: 3días
Actualizado: 3días

Localidades

Grad Novigrad
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

Alma Dom

Azra Valjevac