SUPA24
Salón
Salón
Salón
130 000 €
(4 643 € / m²)
Venta
1
1
28 m²
Grad Novalja

dormitorio1
departamento28 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terraza

Descripción

Prodaje se manji apartman u prizemlju s terasom i vrtom, okružen zelenilom.

Sastoji se od ulaznog hodnika, kupaonice, sobe s kuhinjom, manje sobe i ...

Otro
Antigüedad de la oferta: 3días
Actualizado: 3días

Localidades

Grad Novalja
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

Euro Immobilen d. o. o.

Ivana Stevanović