SUPA24
Casa y alrededores; vista
Casa y alrededores; vista
Casa y alrededores; vista
398 000 €
(5 378 € / m²)
Venta
3
1
74 m²
Grad Mali Lošinj

dormitorio3
departamento74 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoNueva construcción
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Luxusní dokončená novostavba v 1. řadě k moři v Privlace, připraveno k nastěhování!

Kupující neplatí daň 3% z nabytí nemovitosti!

Otro
Antigüedad de la oferta: 79días
Actualizado: 79días

Localidades

Grad Mali Lošinj
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

REALMAN REALMAN

Ing. Alice Roedl - Realityumore.com