SUPA24
Salón
Salón
Salón
730 000 €
(3 650 € / m²)
Venta
4
2+
200 m²
Grad Krk

dormitorio4
departamento200 m²
baños2+
elevar
aparcamiento
estadoOtro
sótanoNo
terraza

Descripción

Na atraktivnoj i traženoj lokaciji ,300 metara od plaže,prodaje se dvoetažni stan u objektu sa četiri jedinice. Gornja etaža stana se sastoji od spava...

Otro
Antigüedad de la oferta: 1días
Actualizado: 1días

Localidades

Grad Krk
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

JO-DA nekretnine d.o.o.

Josip Šikić, mag.oec