SUPA24
Salón
Salón
Salón
258 000 €
(3 794 € / m²)
Venta
3
1
68 m²
Gorice, Grad Kastav

dormitorio3
departamento68 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Prodaje se stan na Rešetarima površine 68m² koji se sastoji od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, hodnika, kupaonice i ba...

Otro
Antigüedad de la oferta: 359días
Actualizado: 211días

Localidades

Gorice, Grad Kastav
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

Millennium nekretnine exclusive

Damir Begonja