SUPA24
Salón
Salón
Salón
264 999 €
(3 118 € / m²)
Venta
4
1
85 m²
Grad Dugo Selo

dormitorio4
departamento85 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terraza

Descripción

PRIGORJE, DUGO SELO - Moderan četverosoban stan s terasom u novogradnji S6

Prodaje se moderan četverosoban stan u izgradnji, smješten u ekskluzivnom...

Otro
Antigüedad de la oferta: 4días
Actualizado: 1días

Localidades

Grad Dugo Selo
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

Dux nekretnine d.o.o.

Mirna Lukić