SUPA24
Salón
Salón
Salón
228 000 €
(4 302 € / m²)
Venta
2
1
53 m²
Grad Crikvenica

dormitorio2
departamento53 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terraza

Descripción

CRIKVENICA - Stan u novijoj zgradi blizu mora i centra!

Posredujemo u prodaji odlične nekretnine u blizini centra Crikvenice! Stan se nalazi na 2. k...

Otro
Antigüedad de la oferta: 9días
Actualizado: 9días

Localidades

Grad Crikvenica
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

Dux nekretnine d.o.o.

Marco Matešković