SUPA24
Salón
Salón
Salón
364 000 €
(7 745 € / m²)
Venta
3
1
47 m²
Grad Crikvenica

dormitorio3
departamento47 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terraza

Descripción

Prodajemo stan na odličnoj lokaciji u Dramlju. Stan se nalazi na prvom katu u novijoj održavanoj zgradi sa prostranom terasom sa koje se pruža otovren...

Otro
Antigüedad de la oferta: 258días
Actualizado: 96días

Localidades

Grad Crikvenica
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

JO-DA nekretnine d.o.o.

Stjepan Vrsalović, mag.oec.