SUPA24
Salón
Salón
Salón
475 000 €
(3 770 € / m²)
Venta
4
2+
126 m²
Grad Crikvenica

dormitorio4
departamento126 m²
baños2+
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

U novogradnji iz 2025. godine, u mirnom dijelu Dramlja, smjestio se ovaj prostrani stan na prvom katu zgrade, udaljen svega 600 metara pješice od mora...

Otro
Antigüedad de la oferta: 271días
Actualizado: 28días

Localidades

Grad Crikvenica
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

Relax nekretnine d.o.o

Koraljka Arapović