SUPA24
Salón
Salón
Salón
173 000 €
(4 119 € / m²)
Venta
2
1
42 m²
Grad Crikvenica

dormitorio2
departamento42 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Ovaj predivno renovirani stan smješten je u popularnom mjestu Dramalj, s nevjerojatnim pogledom na more. Idealna prilika za investiciju ili uživanje ...

Otro
Antigüedad de la oferta: 417días
Actualizado: 58días

Localidades

Grad Crikvenica
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

OPATIJA NEKRETNINE d.o.o.

Predrag Di Lenardo Zamlić