SUPA24
Salón
Salón
Salón
425 500 €
(3 248 € / m²)
Venta
4
1
131 m²
Sveti Sidar, Grad Cres

dormitorio4
departamento131 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Na prodaju je lijepo uređen stan od 131.97m2 na otoku Cresu, smješten u mirnom dijelu, svega nekoliko minuta hoda od mora.

Otro
Antigüedad de la oferta: 226días
Actualizado: 173días

Localidades

Sveti Sidar, Grad Cres
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

Four nekretnine d.o.o.

Vesna Malner