SUPA24
Otro
Otro
Otro
690 000 €
(6 509 € / m²)
Venta
3
2+
106 m²
Grad Bakar

dormitorio3
departamento106 m²
baños2+
elevarNo
aparcamiento
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Na atraktivnoj lokaciji u gradu Krku, udaljenoj svega 650 metara od mora i uređenih plaža, smješten je moderan dvoetažni apartman u novoj urbanoj vili...

Otro
Antigüedad de la oferta: 3días
Actualizado: 3días

Localidades

Grad Bakar
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

Broker-Grupa d.o.o.

Broker agencija za nekretnine