SUPA24
Otro
Otro
Otro
470 000 €
(4 196 € / m²)
Venta
3
2+
112 m²
Grad Bakar

dormitorio3
departamento112 m²
baños2+
elevarNo
aparcamiento
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

U mirnom dijelu Malinske smještena je moderna novogradnja unutar koje se nalazi etažna jedinica posebnog koncepta, funkcionalno podijeljena na dva pot...

Otro
Antigüedad de la oferta: 3días
Actualizado: 3días

Localidades

Grad Bakar
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

Broker-Grupa d.o.o.

Broker agencija za nekretnine