SUPA24
Salón
Salón
Salón
390 000 €
(3 145 € / m²)
Venta
3
1
124 m²
Gladstonos, Agios Theodoros

dormitorio3
departamento124 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Apartament, jest położony w Venus Rock Panorama Village,  2.5 km od morza, 15 km od lotniska, 20 km od centrum miasta Pafos na Południowym Cyprze.  Pa...

Otro
Antigüedad de la oferta: 11días
Actualizado: 11días

Localidades

Gladstonos, Agios Theodoros
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

Patron Nieruchomości Sp. z o.o.