SUPA24
Otro
Otro
Otro
161 408 €
(4 139 € / m²)
Venta
1
1
39 m²
Kotkova, Znojmo
Cubierta

dormitorio1
departamento39 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoNueva construcción
sótano
terrazaNo

Descripción

Krásný a slunný byt s balkonem 5,9 m² v novostavbě Rezidence Klement na Kotkově ulice ve Znojmě, může být Váš.
Dispozice nabízeného bytu je 1+kk o vým...

floor, electric
Antigüedad de la oferta: 15días
Actualizado: 13días

Localidades

Kotkova, Znojmo
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

Reality Drozd s.r.o. - Vaše Reality Century 21

Libuše Drozdová