SUPA24
Otro
Otro
Otro
149 222 €
(2 487 € / m²)
Venta
2
1
60 m²
U Pramene, Trutnov
Cubierta

dormitorio2
departamento60 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoEstado original
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Hledáte byt, který si můžete upravit přesně podle svých představ?

Právě pro vás mám byt 2+1 s balkonem v oblíbené lokalitě Trutnov – Kryblice, ul. ...

Otro
Antigüedad de la oferta: 8días
Actualizado: 8días

Localidades

U Pramene, Trutnov
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

REALMAN REALMAN

Jaroslav Šimánek - Clever Properties s.r.o.