SUPA24
Otro
Otro
Otro
244 753 €
(3 653 € / m²)
Venta
3
1
67 m²
Táboritská, Třeboň
Cubierta

dormitorio3
departamento67 m²
baños1
elevar
aparcamientoNo
estadodespués de la reconstrucción
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Pokud hledáte zrekonstruovaný byt v Třeboni, nabízím vám ke koupi 3+1 s balkónem v 8. patře osmipatrového panelového domu v Táboritské ulici. Mezi při...

Control remoto central
Antigüedad de la oferta: 5días
Actualizado: 5días

Localidades

Táboritská, Třeboň

Servicios cívicos

Reality Myšák s.r.o.

Lubor Myšák