SUPA24
Otro
Otro
Otro
130 065 €
(4 485 € / m²)
Venta
2
1
29 m²
Janáčkovo stromořadí, Třebíč
Cubierta

dormitorio2
departamento29 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoNueva construcción
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

V nově vznikajícím bytovém domě na Janáčkově stromořadí naleznete jako budoucí majitel bytu perfektní spojení moderního bydlení s kvalitními materiály...

Otro
Antigüedad de la oferta: 4días
Actualizado: 4días

Localidades

Janáčkovo stromořadí, Třebíč
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

REALMAN REALMAN

Lucie Buchtelová - ESTY Develoment Services OSTRAVA