SUPA24
Otro
Otro
Otro
98 255 €
(1 724 € / m²)
Venta
2
1
57 m²
Komenského, Studená
Cubierta

dormitorio2
departamento57 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Nabízím k prodeji byt o dispozici 2+1 v osobním vlastnictví o celkové ploše 57 m², který se nachází ve 4. patře bytového domu s novou fasádou, plastov...

Control remoto central
Antigüedad de la oferta: 163días
Actualizado: 126días

Localidades

Komenského, Studená
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

Reality Gerbová

Jaroslava Gerbová