SUPA24
Otro
Otro
Otro
101 589 €
(1 639 € / m²)
Venta
2
1
62 m²
Atletická, Sokolov
Cubierta

dormitorio2
departamento62 m²
baños1
elevar
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Nabízíme k prodeji byt s dispozicí 2+1 o celkové podlahové ploše 62 m², který se nachází ve 3. patře panelového domu s výtahem v ulici Atletická, Soko...

Otro
Antigüedad de la oferta: 4días
Actualizado: 4días

Localidades

Atletická, Sokolov
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

Pourová reality

Štěpánka Pourová