SUPA24
Otro
Otro
Otro
302 754 €
(4 325 € / m²)
Venta
2
1
70 m²
Olivova, Říčany
Cubierta

dormitorio2
departamento70 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótano
terrazaNo

Descripción

Ve výhradním zastoupení majitele bych Vám ráda nabídla, bytovou jednotku o dispozici 2+1 a velikosti 70 m² s balkónem 2,9 m² s praktickou komorou v by...

Otro
Antigüedad de la oferta: 12días
Actualizado: 12días

Localidades

Olivova, Říčany

Servicios cívicos

Home 4People - REAL ESTATE CZECH REPUBLIC a.s.

Martina Novotná (Voslářová)