SUPA24
Otro
Otro
Otro
407 009 €
(3 131 € / m²)
Venta
5
1
130 m²
Nádražní, Rakovník
Cubierta

dormitorio5
departamento130 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótano
terrazaNo

Descripción

Prodej mezonetového bytu 5 + KK, 130 m² podlahové plochy a 104 m² užitné plochy v samotném centru města Rakovník. Byt se skládá ze vstupní chodby, kou...

Parámetros

Generado a partir de IA

BañoCabina de duchaBaño separadoCorredorEspacio habitable abierto

Otro
Antigüedad de la oferta: 114días
Actualizado: 114días

Localidades

Nádražní, Rakovník

Servicios cívicos

DůmRealit

Eva Vondrová