SUPA24
Salón
Salón
Salón
417 062 €
(5 874 € / m²)
Venta
3
1
71 m²
Urešova, Praha-Kunratice
Cubierta

dormitorio3
departamento71 m²
baños1
elevar
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Exkluzivně vám nabízím k prodeji byt 3+kk v osobním vlastnictví, který se nachází na jedinečném místě v ulici Urešova 1266/4, Praha 4 - Kunratice, ned...

Otro
Antigüedad de la oferta: 418días
Actualizado: 56días

Localidades

Urešova, Praha-Kunratice
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

Jiří Šimon - výjimečné realitní služby