SUPA24
Otro
Otro
Otro
637 181 €
(3 838 € / m²)
Venta
Atípico
1
166 m²
Poštova, Praha-Dolní Chabry
Cubierta

dormitoriomaisonette
departamento166 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoNueva construcción
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Hledáte domov, který splňuje městský komfort a zároveň a zároveň můžete začít svůj den kouzelným výhledem do přírody a zeleně? Vítejte v rezidenčním b...

Parámetros

Generado a partir de IA

TerrazaSuelo de maderaBaño separadoBañoLuz naturalVista

Otro
Antigüedad de la oferta: 15días
Actualizado: 15días

Localidades

Poštova, Praha-Dolní Chabry
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

REALMAN REALMAN

Tomáš Novák - AktivHolding s.r.o.