SUPA24
Otro
Otro
Otro
485 110 €
(6 219 € / m²)
Venta
3
1
78 m²
Bermanova, Praha-Čakovice
Cubierta

dormitorio3
departamento78 m²
baños1
elevarNo
aparcamiento
estadoOtro
sótano
terrazaNo

Descripción

Nabízíme k prodeji světlý a prostorný byt kolaudovaný v roce 2019.
Byt má cca 75m2 čisté obytné plochy, plus balkon 7,5m2 a sklep.

Control remoto central
Antigüedad de la oferta: 3días
Actualizado: 1días

Localidades

Bermanova, Praha-Čakovice

Servicios cívicos

RAZKA reality s.r.o.

Tereza Tomášková