SUPA24
Otro
Otro
Otro
366 102 €
(6 002 € / m²)
Venta
3
1
61 m²
Jablonecká, Praha 9
Cubierta

dormitorio3
departamento61 m²
baños1
elevar
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Hledáte prakticky řešené rodinné bydlení s lodžií, dostatkem zeleně v okolí a výbornou dostupností do centra Prahy? Nabízíme k prodeji byt o dispozici...

Otro
Antigüedad de la oferta: 5días
Actualizado: 4días

Localidades

Jablonecká, Praha 9

Servicios cívicos

RK MoWio s.r.o.

Ing. Marián Jozefček