SUPA24
Otro
Otro
Otro
230 468 €
(8 864 € / m²)
Venta
1
1
26 m²
Kurta Konráda, Praha 9
Cubierta

dormitorio1
departamento26 m²
baños1
elevar
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Nabízím ke koupi byt 1+kk + sklep na patře o výměře 26 m2 v osobním vlastnictví. Dům má soukromou zahradu pro volný čas o výměře 780 m2, kde se nacház...

Otro
Antigüedad de la oferta: 20días
Actualizado: 19días

Localidades

Kurta Konráda, Praha 9

Servicios cívicos

MX reality.cz s.r.o.

PhDr. Simona Šonová, MBA