SUPA24
Otro
Otro
Otro
258 852 €
(5 627 € / m²)
Venta
2
1
46 m²
Vlkova, Praha 3
Cubierta

dormitorio2
departamento46 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoEstado original
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Exkluzivně nabízíme na prodej světlý a útulný byt 2+kk o celkové užitné ploše 36+10 m², který se nachází na prestižní adrese Vlkova 627/34 v oblíbené ...

Sin amueblar
Antigüedad de la oferta: 3días
Actualizado: 1días

Localidades

Vlkova, Praha 3
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

Zuzana Škotyová - Diamonds Century 21

Zuzana Škotyová