SUPA24
Otro
Otro
Otro
172 851 €
(4 321 € / m²)
Venta
2
1
40 m²
Pojmannova, Polná
Cubierta

dormitorio2
departamento40 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoNueva construcción
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Nabízíme ve výhradním zastoupení majitele byt 2kk v osobním vlastnictví v novostavbě bytového domu na ulici Pojmannova v Polné. ...

Otro
Antigüedad de la oferta: 108días
Actualizado: 108días

Localidades

Pojmannova, Polná
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

REALMAN REALMAN

Bohdana Filippi - Třebíč