SUPA24
Otro
Otro
Otro
246 662 €
(3 474 € / m²)
Venta
2
1
71 m²
Heyrovského, Pilsen
Cubierta

dormitorio2
departamento71 m²
baños1
elevar
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Hledáte útulný byt pro sebe a svou rodinu? A chcete mít hned za domem les, ale zároveň stále bydlet v Plzni? Pak vás jistě zaujme tento byt o dispozic...

Otro
Antigüedad de la oferta: 2días
Actualizado: 2días

Localidades

Heyrovského, Pilsen
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

PICHLER Reality GROUP

Pavel Maxa