SUPA24
Otro
Otro
Otro
211 845 €
(3 653 € / m²)
Venta
2
1
58 m²
Suvorovova, Pilsen
Cubierta

dormitorio2
departamento58 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji pěkný byt 2+1 s balkonem o velikosti cca 58m² v ul. Suvorovova, Plzeň Slovany - Východní Předměstí.

Otro
Antigüedad de la oferta: 2días
Actualizado: 2días

Localidades

Suvorovova, Pilsen
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

Dirmax Reality s.r.o.

Eliška Vostracká