SUPA24
Otro
Otro
Otro
117 292 €
(2 932 € / m²)
Venta
1
1
40 m²
Výškovická, Ostrava
Cubierta

dormitorio1
departamento40 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Doporučujeme ke koupi hezký udržovaný byt o dispozici 1+1 v osobním vlastnictví, situovaný v 3.NP s výtahem revitalizovaného domu na adrese Výškovická...

Otro
Antigüedad de la oferta: 1días
Actualizado: 1días

Localidades

Výškovická, Ostrava
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

OKF REALITY investiční, s.r.o.

Gabriela Jurašková