SUPA24
Otro
Otro
Otro
142 068 €
(2 960 € / m²)
Venta
2
1
48 m²
Čujkovova, Ostrava
Cubierta

dormitorio2
departamento48 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadodespués de la reconstrucción
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Prodej bytu 2+1, ul. Čujkovova, Ostrava – Zábřeh

Nabízíme k prodeji útulný byt v osobním vlastnictví o dispozici 2+1 a výměře 48,6 m², nacházející ...

Otro
Antigüedad de la oferta: 4días
Actualizado: 4días

Localidades

Čujkovova, Ostrava
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

REALMAN REALMAN

Mgr. Barbora Čouková - FAVORIT REAL s.r.o.