SUPA24
Otro
Otro
Otro
145 399 €
(2 851 € / m²)
Venta
2
1
51 m²
Šponarova, Ostrava
Cubierta

dormitorio2
departamento51 m²
baños1
elevarNo
aparcamiento
estadoOtro
sótano
terrazaNo

Descripción

Nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví o dispozici 2+1 a výměře 51 m², situovaný ve 3. nadzemním podlaží ze 3 v cihlovém domě bez výtahu na ulic...

Control remoto central
Antigüedad de la oferta: 2días
Actualizado: 2días

Localidades

Šponarova, Ostrava

Servicios cívicos

Hlavenková, Macháč a partneři s.r.o.

Jiřina Hlavenková