SUPA24
Otro
Otro
Otro
139 777 €
(2 796 € / m²)
Venta
2
1
50 m²
Provaznická, Ostrava
Cubierta

dormitorio2
departamento50 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótano
terrazaNo

Descripción

Hledáte byt, do kterého se můžete bez starostí ihned nastěhovat a nemusíte řešit žádné další investice? Pak vás může zaujmout tento moderně zrekonstru...

Parámetros

Equipamiento y características

Generado a partir de IA

Cabina de duchaElectrodomésticos de cocinaDespués de la reconstrucciónLuz natural

Control remoto central
Antigüedad de la oferta: 5días
Actualizado: 5días

Localidades

Provaznická, Ostrava

Servicios cívicos

QARA s.r.o.

Jan Demel