SUPA24
Otro
Otro
Otro
131 147 €
(3 279 € / m²)
Venta
1
1
40 m²
Na Výspě, Ostrava
Cubierta

dormitorio1
departamento40 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadodespués de la reconstrucción
sótano
terrazaNo

Descripción

Máme pro vás moderně zrekonstruovaný malometrážní byt v osobním vlastnictví, jehož vybavení a zařízení nebylo doposud používané žádnými nájemníky, tud...

Parámetros

Generado a partir de IA

Después de la reconstrucciónVigas de maderaElectrodomésticos de cocinaCabina de duchaAceraPiso

Control remoto central
Antigüedad de la oferta: 7días
Actualizado: 7días

Localidades

Na Výspě, Ostrava

Servicios cívicos

Lenka Dančáková

Ing. Jan Dančák