SUPA24
Otro
Otro
Otro
184 624 €
(2 978 € / m²)
Venta
2
1
62 m²
Ostrava
Cubierta

dormitorio2
departamento62 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme ke koupi světlý a dispozičně zajímavý byt 2+1 o celkové výměře 62 m² v osobním vlastnictví, situovaný v oblíbené ...

Control remoto central
Antigüedad de la oferta: 48días
Actualizado: 11días

Localidades

Ostrava

Servicios cívicos

STING-REAL spol. s r. o.

Monika Dvořáková