SUPA24
Otro
Otro
Otro
106 498 €
(2 266 € / m²)
Venta
2
1
47 m²
Opava
Cubierta

dormitorio2
departamento47 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Nabízíme k prodeji půdní byt 2+1 v osobním vlastnictví v cihlovém domě v centru města na jedné z nejhezčích ulic v Opavě, byt je vhodný jak k vlastním...

Otro
Antigüedad de la oferta: 2días
Actualizado: 2días

Localidades

Opava

Servicios cívicos

STING-REAL spol. s r. o.

Dagmar Kunzová