SUPA24
Otro
Otro
Otro
177 070 €
(3 935 € / m²)
Venta
2
1
45 m²
Zelená, Olomouc
Cubierta

dormitorio2
departamento45 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoEstado original
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Nabízíme Vám ke koupi světlý a prakticky řešený byt o dispozici 2+1 a užitné ploše 45 m², ke kterému náleží prostorná zasklená lodžie (5 m²). Byt se n...

Otro
Antigüedad de la oferta: 1días
Actualizado: 1días

Localidades

Zelená, Olomouc
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

REALMAN REALMAN

Otakar Ledvinka - Lemak reality