SUPA24
Otro
Otro
Otro
188 810 €
(2 303 € / m²)
Venta
3
1
82 m²
Přehýšov, Nýřany
Cubierta

dormitorio3
departamento82 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Nabízíme k prodeji prostorný byt o dispozici 3+1 s pracovnou v obci Přehýšov, jen pár minut od nájezdu na dálnici D5 a s dobrou dostupností do Plzeň i...

Otro
Antigüedad de la oferta: 8días
Actualizado: 2días

Localidades

Přehýšov, Nýřany
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

PICHLER Reality GROUP

Josef Knopp