SUPA24
Otro
Otro
Otro
76 589 €
(1 915 € / m²)
Venta
2
1
40 m²
M. J. Husa, Most
Cubierta

dormitorio2
departamento40 m²
baños1
elevar
aparcamiento
estadodespués de la reconstrucción
sótano
terrazaNo

Descripción

Nabízíme Vám k prodeji byt 2kk, v družstevním vlastnictví, o celkové výměře 40 m2.

Bytová jednotka se nachází v 5. NP panelového domu, který stojí v ...

Parcialmente amueblado
Antigüedad de la oferta: 1días
Actualizado: 1días

Localidades

M. J. Husa, Most

Servicios cívicos

Molík reality s.r.o.

Jindřiška Wildumetzová