SUPA24
Otro
Otro
Otro
143 889 €
(1 799 € / m²)
Venta
4
1
80 m²
Melč, Melč
Cubierta

dormitorio4
departamento80 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadodespués de la reconstrucción
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

K prodeji nabízíme prostorný byt 4+kk o velikosti přibližně 80 m2 se zahradou a sklepem, nacházející se v kompletně zrekonstruovaném rodinném domě v o...

Eléctrico
Antigüedad de la oferta: 2días
Actualizado: 2días

Localidades

Melč, Melč

Servicios cívicos

Comfort reality CZ, s.r.o.

Zdeněk Rolák