SUPA24
Otro
Otro
Otro
89 674 €
(1 423 € / m²)
Venta
3
1
63 m²
Za Kasárny, Lukavec
Cubierta

dormitorio3
departamento63 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótano
terrazaNo

Descripción

Nabízíme k prodeji družstevní byt s balkonem s dispozici 3+1 o celkové výměře 63 m², který se nachází ve 2. nadzemním podlaží zděného domu v Lukavci. ...

Estufas de combustible sólido
Antigüedad de la oferta: 11días
Actualizado: 11días

Localidades

Za Kasárny, Lukavec

Servicios cívicos

Reality Hunal - Václav Hunal

Ing. Michaela Hunalová