SUPA24
Otro
Otro
Otro
184 777 €
(2 980 € / m²)
Venta
2
1
62 m²
17. listopadu, Litomyšl
Cubierta

dormitorio2
departamento62 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Nabízíme exkluzivně k prodeji světlý byt 2+1(62m2 podlahové plochy) v osobním vlastnictví ,nacházející se v příjemné a vyhledávané lokalitě historické...

Gas
Antigüedad de la oferta: 4días
Actualizado: 3días

Localidades

17. listopadu, Litomyšl

Servicios cívicos

DomyByty.com, s.r.o.

Ilona Hlaváčková