SUPA24
Otro
Otro
Otro
172 843 €
(4 671 € / m²)
Venta
1
1
37 m²
Broumovská, Liberec
Cubierta

dormitorio1
departamento37 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoEstado original
sótano
terrazaNo

Descripción

Nabízíme k prodeji útulný byt o velikosti 41 m² vč. lodžie v osobním vlastnictví s příjemným výhledem do zeleně. Byt se nachází ve 2. patře revitalizo...

Sin amueblar
Antigüedad de la oferta: 3días
Actualizado: 1días

Localidades

Broumovská, Liberec
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

AH Partner Solutions s.r.o. - Partner Liberec Century 21

Michaela Ciešláková