SUPA24
Otro
Otro
Otro
410 856 €
(3 340 € / m²)
Venta
4
1
123 m²
Vzdušná, Liberec
Cubierta

dormitorio4
departamento123 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoEstado original
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Mám pro vás bydlení přímo v srdci Liberce, na kraji Masarykovy ulice a Lidových sadů.
Velkoryse řešených bytů je v nabídce minimum a tento je jako st...

Otro
Antigüedad de la oferta: 6días
Actualizado: 6días

Localidades

Vzdušná, Liberec
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

REALMAN REALMAN

Zdeněk Milfajt - MILFAJT REALITY s.r.o.